Nga Bota, 16 Prill 2022, 19:50

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për herë të parë

XING

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për

Aktori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Kivanç Tatlitug është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, me anë të një postimi në Twitter.

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për

Bashkëshortja e tij, Basak Dizer ka sjellë në jetë një djalë, të cilit i kanë vendosur emrin Kurt Efe. Kivanç është shprehur se lumturia e tyre në këto momente është e papërshkrueshme.

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për

Kurt ishte emri i aktorit në serialin “Kurt Sejit dhe Sura”. Ai dhe bashkëshortja kanë zgjedhur këtë emër pasi ata njohur gjatë xhirimeve të këtij seriali.

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për

Vjen në jetë djali, Kivanç Tatlitug bëhet baba për