Nga Bota, 29 Shtator 2022, 17:34

Video virale/ Moderatorja e njohur rrëzohet keq në mes të skenës

XING

Video virale/ Moderatorja e njohur rrëzohet keq në mes të

Një video e prezantueses italiane Diletta Leotta është bërë virale kudo në rrjet. Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Scherzi a parte” ku i ka ndodhur një incident.

Video virale/ Moderatorja e njohur rrëzohet keq në mes të

Gjatë një loje bukuroshes i është hedhur një lëndë ngjitëse dhe teksa është munduar të spërkasë dhe të tjerët, ajo ka rrëshqitur në mes të skenës.

Video virale/ Moderatorja e njohur rrëzohet keq në mes të

Diletta është rrëzuar me këmbët përpjetë, moment që është bërë viral kudo.

Video virale/ Moderatorja e njohur rrëzohet keq në mes të

Video virale/ Moderatorja e njohur rrëzohet keq në mes të

Video virale/ Moderatorja e njohur rrëzohet keq në mes të