Nga Bota, 27 Maj 2022, 16:12

Video: Dua Lipa rrëzohet keq në skenë

XING

Video: Dua Lipa rrëzohet keq në skenë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është rrëzuar teksa performonte në skenë. Incidenti ndodhi në koncertin e saj në Milano, Itali gjatë turit të saj “Future Nostalgia”.

Video: Dua Lipa rrëzohet keq në skenë

Në një moment, duke kënduar këngën “Be the one”, ajo rrëshkiti dhe u rrëzua në skenë.

Video: Dua Lipa rrëzohet keq në skenë

Njëri prej balerinëve e ndihmoi, ndërsa Dua vazhdoi performancën si një profesioniste e vërtetë, duke marrë edhe duartrokitjet dhe mbështetjen e publikut.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al)