Nga Bota, 5 Shtator 2022, 14:53

U operua papritur, ja si është tani gjendja e Malumës

XING

U operua papritur, ja si është tani gjendja e Malumës

Pak ditë më parë Maluma njoftoi se do i nënshtrohej një operacioni në gju. Ai publikoi një foto nga spitali dhe shkroi: ”Po shkoj për një operacion të vogël në gju, por me lutjet dhe energjinë tuaj, me siguri gjithçka do të shkojë mirë. Ju dua dhe më uroni fat!”.

Pas operacionit, këngëtari ka përditësuar fansat mbi gjendjen e tij duke postuar një foto e duke treguar se është në gjendje të mirë shëndetësore. “Mirënjohës”, shkruan ai.

U operua papritur, ja si është tani gjendja e Malumës

Maluma ka postuar edhe një foto ku ndonëse ka operuar gjurin dhe lëviz me një shkop, ai arrin edhe të kërcejë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by MALUMA (@maluma)