Nga Bota, 29 Prill 2022, 17:56

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para të gjithëve: Mos ki merak ti se...

XING

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para

Tolgahan Sayisman ka realizuar filmin e tij të parë si producent me titull “Aynasiz Haluk”. Mbrëmë në Turqi u mbajt premiera e këtij filmi ku Tolga kishte ftuar shumë personazhe të njohur të kinematografisë. Aktori ishte i shoqëruar nga bashkëshortja Almeda dhe djali Efe.

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para

Çifti dukej shumë elegant të veshur të dy me kostume teksa u ndalën para gazetarëve përpara premierës.

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para

Almeda u shpreh se është shumë e lumtur për këtë arritje të bashkëshortit dhe se e ka ditur gjithmonë që ai kishte talent edhe si producent. 

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para

Në një moment gazetarët u ndalën tek Tolgahan dhe e pyetën për deklaratën që ai ka bërë para pak kohësh kur tha se nuk do të dëshironte të luante në të njëjtin film me Almedën.

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para

Tolga e mohoi me shaka dhe tha se janë thashetheme. Ndërsa Almeda duke qeshur ia ktheu se as ajo nuk pranon të luajë me të.

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para

Tolga: Jo, jo nuk e kam thënë (qesh)

Almeda: Po, po më erdhi në vesh ky lajm 

Tolga: Thashetheme

Almeda: Si thashetheme? Gjithsesi nuk pranoj, nuk luaj, mos ki merak ti se nuk luaj (qesh). Unë e kam thënë dhe më përpara që nuk luaj me Tolgën.

Tolga: Mendoj këtu ta mbyllim! 

Tolga s'do të luajë filma me të, Almeda i kthehet para