Nga Bota, 26 Tetor 2022, 13:40

Shakira theu rrjetin me këngën për Piquen dhe e dashura e tij e re nuk qenka aspak mirë

XING

Shakira theu rrjetin me këngën për Piquen dhe e dashura e tij e

Shakira publikoi pak ditë më parë këngën "Monotonia" në bashkëpunim me Ozunën. Kënga ka thyer rrjetin në plot kuptimin e fjalës teksa ka grumbulluar 60 milion shikime në vetëm 6 ditë.

Shakira theu rrjetin me këngën për Piquen dhe e dashura e tij e

Kënga është cilësuar në rrjet si një rrëfim personal i Shakirës pas ndarjes nga Pique. "Nuk ishte faji yt, por as i imi. Ishte faji i monotonisë. Nuk thashë kurrë asgjë por më dhembte. E dija që kjo do ndodhte. E harrove se çfarë ishim dikur, krejt papritur nuk ishe më i njëjti, më le për shkak të narcizmit tënd", këndon mes të tjerash Shakira.

Shakira theu rrjetin me këngën për Piquen dhe e dashura e tij e

Së fundmi, gazetari i njohur spanjoll, Jordi Martin në emisionin "Eyesight Channel" ka treguar se e dashura e re e Pique, Clara, është prekur shumë nga kënga dhe e gjithë vëmendja që ajo po merr. 

“Më thonë që Clara nuk shkon më as në punë në zyrat e “Kosmos”, por punon nga shtëpia, nuk është aq e fortë", ka thënë ai. 

Shakira theu rrjetin me këngën për Piquen dhe e dashura e tij e

Shakira theu rrjetin me këngën për Piquen dhe e dashura e tij e