Nga Bota, 1 Nëntor 2022, 15:20

Shakira ndan videon prekëse nga spitali, i puth këmbët të atit të sëmurë

XING

Shakira ndan videon prekëse nga spitali, i puth këmbët të

Shakira po kalon një periudhë shumë të vështirë në jetën personale pas ndarjes me Pique e tanimë po përballet me shtrimin në spital të babait të saj. Këngëtarja ka një lidhje tejet të ngushtë me babain e saj dhe i ka qëndruar pranë gjatë këtyre momenteve. Madje së fundmi ka postuar një video në të cilën bën gjithçka që mundet për ta ndihmuar të ngrihet në këmbë.

Shakira ndan videon prekëse nga spitali, i puth këmbët të

Shakira shihet teksa ndihmon babain e saj të bëjë ushtrime ndërkohë që në dhomë është edhe mjeku i tij. Ajo duket e emocionuar me babain e saj ndërsa i puth këmbët. “Dhe jeta vazhdon mes vizitave në spital dhe kostumeve të Halloween -it”, ka shkruar Shakira.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shakira (@shakira)