Nga Bota, 1 Shkurt 2023, 13:08

Shakira bën për spital partneren e re të Pique, e reja dërgohet me urgjencë

XING

Shakira bën për spital partneren e re të Pique, e reja

E dashura e Gerard Pique, Clara Chia Marti është dërguar me urgjencë në spital pas një sulmi ankthi. Këtë e ka bërë të ditur gazeta “El Periodico”, duke zbuluar se 23-vjeçarja nuk mundi ta përballojë më presionin e shtypit dhe fansave, pas publikimit të këngës së re të Shakirës e sulmon hapur për shkak të lidhjes së saj me ish-futbollistin.

Shakira bën për spital partneren e re të Pique, e reja

Gazetarët kanë treguar se partneren e re të Pique “E ndalojnë në rrugë për ta pyetur se kush është, i këndojnë këngën, të gjithë e njohin edhe pse është një vajzë mjaft e turpshme…”.

Shakira bën për spital partneren e re të Pique, e reja

“Ajo ka rreth tetë ditë në shtëpinë e prindërve, duke punuar nga shtëpia. Nuk është e lehtë të jesh një vajzë 23-vjeçare dhe të jesh në gojët e të gjithëve njerëzve në Spanjë dhe të gjithë botës”.

Shakira bën për spital partneren e re të Pique, e reja

Këtë të martë është bërë e ditur se Clara Chia është dashur të trajtohet në një spital në Barcelonë pasi ka pësuar një sulm ankthi për shkak të asaj që po kalon.

“Clara shkoi në Spitalin Quironsalud, një klinikë private e vendosur në Barcelonë, me qëllim që punonjësit e shëndetësisë të ruajnë shëndetin e saj për shkak të kësaj pengese që ndikoi seriozisht në frymëmarrjen e saj”, zbuluan  gazetaret.