Nga Bota, 21 Shtator 2022, 16:19

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur përrallën time

XING

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur

Rita Ora ka konfirmuar martesën me Taika Waititi. Këngëtarja shqiptare tha gjatë një interviste se po planifikon një tjetër dasmë të madhe në Londër me miqtë dhe familjen e saj.

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur

“Unë jam shumë e dashuruar! E dua dashurinë. Gjithmonë jam ndjerë sikur e kam dashur përrallën dhe kjo është ajo që jam rritur duke dashur. Prindërit e mi kanë qenë bashkë për më shumë se 30 vjet, kështu që për mua ishte gjithmonë dashuria në plan të parë dhe gjetja e një partneri dhe gjithçka që ka të bëj me të, kështu që jam shumë e lumtur që e gjeta. Unë e bëra atë zgjedhje. Më bëri të lumtur dhe e dua Taika-n. Ai është argëtues, i dashur dhe i bukur”, tha Rita. 

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur

Kujtojmë që Rita u martua me regjisorin nga Zelanda e Re në një ceremoni intime në gusht që u mbajt në Londër.

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur

Rita Ora konfirmon martesën me regjisorin e njohur: Kam gjetur