Nga Bota, 23 Tetor 2022, 18:38

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon ashpër

XING

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon 

E mbani mend modelen e Instagramit Yung Sweet Ro? Dy vite më parë ajo bëri bujë të madhe në rrjet teksa u përfol si arsyeja e ndarjes së Kylie Jenner me Travis Scott, të cilët më vonë u ribashkuan.

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon

Modelja është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes teksa ka publikuar një video nga prapaskenat e xhirimeve të Scott për një projekt. Menjëherë rrjeti ka shpërthyer në akuza se reperi e ka tradhtuar Kylien, me të cilën ka tashmë dy fëmijë.

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga ai. Scott ka bërë një reagim sqarues në Instastory, duke i hedhur poshtë akuzat e mësipërme.

“Gjëra të çuditshme po ndodhin. Një person i paftuar ka shkrepur foto tinëz. Çfarë mendohej të ishte, një set i mbyllur ku po xhiroja një video. Po e them për herë të fundit. Nuk e njoh këtë person. Nuk kam qenë kurrë me këtë person. Prandaj, mjaft me këto lojëra dhe trillime", ka shkruar ai.

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon

Rikthehen akuzat për tradhti ndaj Kylie Jenner, Travis Scott reagon