Nga Bota, 18 Dhjetor 2022, 14:07

Rihanna prezanton për herë të parë të birin, videoja e adhurueshme bëhet virale në rrjet

XING

Rihanna prezanton për herë të parë të birin, videoja e

Rihanna u bë nënë për herë të parë në muajin Maj. Këngëtarja solli në jetë një djalë me partnerin e saj ASAP Rocky.

Rihanna prezanton për herë të parë të birin, videoja e

Përgjatë kësaj kohe dyshja e kishin mbajtur të fshehtë portretin e vogëlushit, por vetëm së fundmi Rihanna i ka prezantuar të gjithë me të.

Rihanna prezanton për herë të parë të birin, videoja e

Këngëtarja ka publikuar në Tik Tok një video të adhurueshme të të birit, teksa ai tenton të prekë telefonin me duart e tij të vogla. Videoja është bërë virale në rrjet teksa ka marrë menjëherë 12.6 milion views, 3.6 milion pëlqime dhe një numër të madh shpërndarjesh dhe komentesh.

@rihanna

hacked

? original sound - Rihanna