Nga Bota, 13 Shkurt 2023, 14:02

Rihanna kap të pasmet dhe i mban erë dorës në mes të performancës në Super Bowl

XING

Rihanna kap të pasmet dhe i mban erë dorës në mes të

Rihanna dhuroi një performancë të paharrueshme në shfaqjen e saj për Super Bowl. Këngëtarja 34 vjeçe, mahniti fansat me një veshje krejt të kuqe dhe lëvizjet në kërcim. Por një moment gjatë performancës ka ngjallur shumë reagime. Riri u shfaq duke kapur të pasmet, më pas pjesën para dhe i mbajti erë dorës duke qeshur.

Rihanna kap të pasmet dhe i mban erë dorës në mes të

Një fanse duke komentuar performancën e saj seksi tha: “Koncerti i Rihanna-s ishte shumë i lezetshëm, në fakt. Kishte një ose dy pjesë ku mbulonim sytë e fëmijëve, por ishte kryesisht shumëi  lezetshëm"

Rihanna kap të pasmet dhe i mban erë dorës në mes të

Një tjetër shtoi: 'Rihanna, shfaqje dhe prodhim i shkëlqyeshëm. E mrekullueshme duke parë gjithë koreografinë. me pëlqeu. Mund të kishtë bërë me më pak kapje të të pasmeve, prindërit e mi po shikojnë, Ri!'

Rihanna kap të pasmet dhe i mban erë dorës në mes të

Një person tha: "Mendova se fërkimi i pjesës para nga Rihanna ishte i pakëndshëm. Krejtësisht e panevojshme.' Ndërsa një tjetër shtoi: "Sapo pashë me nënën time, Rihannën duke nuhatur dorën e saj, faleminderit NFL".

Rihanna kap të pasmet dhe i mban erë dorës në mes të

Një tjetër shikues, më kritik, tha: 'Energji e ulët dhe e neveritshme. Pse e kapi ashtu, pastaj e nuhati!! Shfaqje e tmerrshme për fëmijët tanë!'

Dhe një tjetër shtoi: “Është e qartë se vlerat familjare kanë humbur plotësisht në këtë vend.”