Nga Bota, 15 Prill 2022, 14:42

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po zihen

XING

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po

Së fundmi, në rrjetet sociale po qarkullon lajmi se reperi ASAP Rocky mund të ketë tradhëtuar Rihannën. Thuhet se reperi e tradhtoi këngëtaren me stilisten Amina Muaddi. 

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po

Amina dhe Rihanna kishin një miqësi të shkëlqyer, por këngëtarja e bëri unfollow, pas Javës së Modës në Paris.

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po

Tashmë, Rihanna e ka hequr nga Instagrami edhe ASAP dhe fansat pretendojnë se diçka ka ndodhur mes tyre, ndoshta në Javën e Modës në Paris.

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po

Ylli i muzikës botërore Rihanna dhe ASAP Rocky janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po

Rihana dhe Rocky filluan romancën në nëntor të vitit 2020 pas ndarjes së yllit të Barbados nga partneri i saj, Hassan Jameel.

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po

Rihanna kap të dashurin duke e tradhtuar me shoqen e saj dhe rrjeti po