Nga Bota, 28 Shtator 2022, 01:11

'Pyeta veten se si mund të vazhdoja', Georgina Rodriguez flet për humbjen e djalit

XING

'Pyeta veten se si mund të vazhdoja', Georgina Rodriguez flet

Georgina Rodriguez dhe Cristiano Ronaldo kaluan një situate te veshtirë në prill kur humbën djalin e tyre. Georgina e ka quajtur atë momentin më të keq të jetës. Ajo ka folur gjatë dokumentarit të saj në Netflix ku tregoi se pyeste veten se si mund të vazhdonte përpara. 

'Pyeta veten se si mund të vazhdoja', Georgina Rodriguez flet

“Këtë vit kam përjetuar momentin më të mirë dhe më të keq të jetës sime në një çast. Një pjesë e madhe e zemrës sime u thye dhe pyeta veten se si mund të vazhdoja. Përgjigjen e kisha më afër se sa mendoja. Shikova në sytë e fëmijëve të mi dhe atje pashë të vetmen mënyrë për ta bërë këtë, duke qenë të gjithë bashkë”, u shpreh Georgina.

'Pyeta veten se si mund të vazhdoja', Georgina Rodriguez flet

Modelja priste binjakë me Cristiano Ronaldon në prill kur ata dhanë lajmin e trishtë se djali i tyre kishte lindur i vdekur.

'Pyeta veten se si mund të vazhdoja', Georgina Rodriguez flet

'Pyeta veten se si mund të vazhdoja', Georgina Rodriguez flet

'Pyeta veten se si mund të vazhdoja', Georgina Rodriguez flet