Nga Bota, 28 Tetor 2022, 10:31

Pique kapet në shtëpinë e Shakirës pas ndarjes

XING

Pique kapet në shtëpinë e Shakirës pas ndarjes

Duket se Pique dhe Shakira kanë vendosur të bëjnë armëpushim. Pas bisedimeve të ashpra për kujdestarinë e fëmijëve të tyre Milan dhe Shasha, dyshja janë takuar.

Pique kapet në shtëpinë e Shakirës pas ndarjes

Futbollisti është parë të hënën duke vizituar shtëpinë e Shakirës. Vizita ishte e shkurtër dhe u kap nga dhjetëra paparacët që ndodhen jashtë shtëpisë së këngëtares.

Pique kapet në shtëpinë e Shakirës pas ndarjes

Pique zbriti një valixhe dhe qëndroi disa minuta para se të nisej.

Këngëtarja dhe futbollisti kanë mbajtur një marrëdhënie normale dhe kanë zhvilluar disa takime për të arritur një marrëveshje, megjithatë bisedimet përfundimtare duhet të priten ende pasi Shakira po kalon një periudhë të vështirë me babain e saj të sëmurë.