Nga Bota, 20 Qershor 2022, 23:27

Pique kapet mat me një bjonde pas ndarjes nga Shakira

XING

Pique kapet mat me një bjonde pas ndarjes nga Shakira

Pique ka shkuar në Stockholm për arsye pune dhe më vonë ka shkuar në një festë me VIP-a. Pas festës ka ndodhur edhe një incident me futbollistin dhe një fans. Sipas Katrin Zytomierska, blogere e njohur në Suedi, mbrojtësi i Barcelonës refuzoi të përshëndeste djalin e saj të dashuruar pas futbollit. Në formë hakmarrjeje blogerja postoi një foto të futbollistit krah një vajze bionde.

Pique kapet mat me një bjonde pas ndarjes nga Shakira

“Unë e pyeta nëse ai mund t’i thoshte ‘përshëndetje’ djalit tim dhe ai tha ‘jo’. “Pak e habitur e pyeta përsëri dhe përgjigja e tij ishte e njëjtë. Ai nuk ishte i pasjellshëm, por ishte pak arrogant. Mendoj se për shkak se është një futbollist shumë i njohur… por nuk e kisha takuar deri atëherë. Më pas e bëra foton për ta postuar në Instagramin tim”, i tha blogerja gazetarëve teksa nuk dihet identiteti i vajzës në foto.

Pique kapet mat me një bjonde pas ndarjes nga Shakira