Nga Bota, 8 Gusht 2022, 09:32

'Ndihem si m*t', Pete shfaqet për herë të parë pas ndarjes nga Kim Kardashian

XING

'Ndihem si m*t', Pete shfaqet për herë të parë pas

Kim Kardashian dhe Pete Davidson u ndanë pas 9 muajsh lidhje. Burime pranë çiftit thanë për "E!News" se ata kanë vendosur të mbesin thjesht miq.

'Ndihem si m*t', Pete shfaqet për herë të parë pas

Thuhet se dyshja kanë ende “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”. Shkak i ndarjes së tyre u bë distanca dhe takimet e rralla, gjë që e bëri vërtetë të vështirë ruajtjen e një marrëdhënieje.

'Ndihem si m*t', Pete shfaqet për herë të parë pas

Së fundmi, Pete është shfaqur për herë të parë pas ndarjes dhe bluza e tij ka marrë të gjithë vëmendjen. Në të shkruhet “Çfarë… Ndihem si m*t.”

Mos ndoshta me këtë ai ka treguar se si është gjendja e tij pas ndarjes?

'Ndihem si m*t', Pete shfaqet për herë të parë pas

'Ndihem si m*t', Pete shfaqet për herë të parë pas

'Ndihem si m*t', Pete shfaqet për herë të parë pas