Nga Bota, 14 Prill 2022, 23:53

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me Mbretëreshën

XING

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me

Meghan Markle dhe Princi Harry janë takuar për herë të parë pas dy vitesh me Mbretëreshën Elizabeth. Lajmi është bërë i ditur nga “TMZ” dhe është konfirmuar nga përfaqësuesi i çiftit këtë të enjte.

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me

Meghan dhe Harry kanë udhëtuar nga Los Angeles në Londër të martën. Ato do të qëndrojnë për një periudhë të shkurtër, para se të nisen për në Holandë.

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me

Kujtojmë se dy vite më parë Harry dhe Meghan hoqën dorë nga mbretëria.

Burimi: TMZ

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me

Për herë të parë pas 2 vitesh, Meghan dhe Harry takohen me