Nga Bota, 24 Shtator 2022, 11:55

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin

XING

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin

Pasi u përfol se Kim ka vendosur të heq qafe të pasmet e saj të famshme sepse dëshiron të duket më e dobët, një tjetër ndryshim është vënë re në trupin e miliarderes.

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin

Paraqitja e Kim Kardashian në “The Late Late Show with James Corden” është komentuar gjerësisht në rrjet, pasi shikuesit mendojnë se ajo ka zvogëluar gjoksin. 

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin

41-vjeçarja u shfaq me një fustan argjendi, por fansat vunë re se gjoksi i saj është më i vogël se sa dukej më parë.

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin

Fansat mendojnë se Kim ka hequr implantet e gjoksit.

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin

Disa ndjekës të tjerë thonë se trupi i saj ka ndryshuar që nga lindja e fëmijës së tretë, por në fakt  Kardashian solli në jetë fëmijën e saj të tretë nëpërmjet një nëne surrogate.

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin

Pas të pasmeve, Kim Kardashian zvogëlon dhe gjoksin