Nga Bota, 17 Korrik 2022, 23:29

Pas ndarjes nga Totti, Ilari i heq të gjitha dhe djeg rrjetin me fotot

XING

Pas ndarjes nga Totti, Ilari i heq të gjitha dhe djeg rrjetin me fotot

Pas njoftimit të ndarjes nga Françesko Toti, Ilari Blazi është nisur për në Tanzani ku ndodhet me fëmijët dhe motrën e saj.

Pas ndarjes nga Totti, Ilari i heq të gjitha dhe djeg rrjetin me fotot

Ilari ka qëndruar mjaft aktive në Instagram dhe në një nga fotot nëna e 3 fëmijëve guxoi të pozojë topless. 

Pas ndarjes nga Totti, Ilari i heq të gjitha dhe djeg rrjetin me fotot

Në krahun tjetër Françesko ndodhet në Romë dhe ka zgjedhur të mos ekspozohet shumë duke u strehuar në shoqërinë e miqve të tij më të ngushtë.

Pas ndarjes nga Totti, Ilari i heq të gjitha dhe djeg rrjetin me fotot

Çifti kishte 17 vjet martesë, por vendosi të ndahet duke e njoftuar vendimin në rrjetet sociale.

Pas ndarjes nga Totti, Ilari i heq të gjitha dhe djeg rrjetin me fotot