Nga Bota, 22 Tetor 2022, 14:45

Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara në momente intime me këngëtarin 22 vjeçar

XING

Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara në momente intime me

Me datë 23 Shtator Wanda Nara deklaroi ndarjen nga Icardi pas 9 vitesh së bashku. Menjëherë pas ndarjes ajo ka nisur një romancë të re me këngëtarin e njohur L-Gante, vetëm 22-vjeç.

Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara në momente intime me

Së fundmi, këngëtari ka publikuar këngën e re të titulluar "El ultimo romantico" dhe në klip shfaqet së bashku me Wandën. 35-vjeçarja shfaqet e zhveshur në krevat teksa shkëmben puthje të nxehta me L-Ganten.

Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara në momente intime me

Ajo nuk është përmbajtur aspak duke habitur jo pak fansat. 

Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara në momente intime me

Pas ndarjes nga Icardi, Wanda Nara në momente intime me