Nga Bota, 13 Janar 2023, 23:13

Pas divorcit nga Kim Kardashian, Kanye West i jep fund beqarisë

XING

Pas divorcit nga Kim Kardashian, Kanye West i jep fund beqarisë

Kanye West duket se i ka dhënë fund beqarisë me një punonjëse të kompanisë së tij, Yeezy. Kanye West dhe Bianca Censori janë martuar në një ceremoni intime të Beverly Hills të enjten, raporton TMZ.

Pas divorcit nga Kim Kardashian, Kanye West i jep fund beqarisë

West dhe Censori, e cila ka punuar si dizajnere për markën e modës për disa vite thuhet se kanë thënë “po” dhe kanë shkëmbyer unazat e martesës, por bashkimi nuk është i ligjshëm sepse dyshja nuk kanë dorëzuar një certifikatë martese.

Pas divorcit nga Kim Kardashian, Kanye West i jep fund beqarisë

Çifti u pa me unazat në gisht ndërsa mbërritën në hotelin Waldorf Astoria Beverly Hills po atë ditë. Ye, është parë disa herë në hotelin Ritzy, duke sinjalizuar se aktualisht jeton atje.

Pas divorcit nga Kim Kardashian, Kanye West i jep fund beqarisë

Asnjëri nga të porsamartuarit nuk e ka konfirmuar martesën e tyre përmes rrjeteve sociale.