Nga Bota, 6 Gusht 2022, 09:50

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

XING

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Kim Kardashian dhe Pete Davidson janë ndarë pas 9 muajsh lidhje. Burime pranë çiftit thanë për "E!News" se ata kanë vendosur të mbesin thjesht miq.

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Thuhet se dyshja ka  ende “shumë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin”. Shkak i ndarjes së tyre është bërë distanca dhe takimet e rralla, gjë e ka bërë vërtet të vështirë ruajtjen e një marrëdhënieje.

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Pete ka kaluar një pjesë të verës në Australi duke punuar në filmin Wizards!. Pak ditë më parë Kim shkoi për ta takuar dhe çifti u fotografua bashkë megjithatë këto takime nuk kanë mjaftuar për ta ruajtur marrëdhënien.

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson

Pas 9 muajsh bashkë, ndahen Kim Kardashian dhe Pete Davidson