Nga Bota, 17 Prill 2023, 14:46

Pas 2 vitesh të ndarë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit

XING

Pas 2 vitesh të ndarë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit

Janë ribashkuar Shawn Mendes dhe Camila Cabello. Çifti i dha fund marrëdhënies së tyre dy vjet më parë, por së fundmi janë fotografuar duke shkëmbyer puthje në buzë me njëri-tjetrin gjatë natës së parë të festivalit “Coachella 2023”.

Pas 2 vitesh të ndarë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit

Shawn, 24 vjeç dhe Camila, 26 vjeçare, u filmuan duke festuar së bashku dhe pamjet po bëjnë xhiron e rrjetit. 

Pas 2 vitesh të ndarë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit

Në një moment ata shihen edhe duke u puthur ç'ka konfirmon ribashkimin e tyre.

Pas 2 vitesh të ndarë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit

Kujtojmë që kënga e tyre "Senorita" ishte hit në 2019-n.

Pas 2 vitesh të ndarë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit

Pas 2 vitesh të ndarë, ribashkohet çifti i njohur i showbizit