Nga Bota, 14 Dhjetor 2022, 16:32

'Pale ç'do ndodhte po mos ishim larguar', Harry flet për keqtrajtimin që përjetuan ai dhe Meghan nga familja mbretërore

XING

'Pale ç'do ndodhte po mos ishim larguar', Harry flet

Në trailerin e ri për episodet e radhës të dokumentarit të Netflix “Harry dhe Meghan”, Princ Harry ka vënë në shënjestër vëllain e tij Princin Uilliam duke folur për keqtrajtimin që përjetuan nga familja mbretërore.

'Pale ç'do ndodhte po mos ishim larguar', Harry flet

“Ata ishin të lumtur që gënjyen për të mbrojtur vëllain tim, ata kurrë nuk ishin të gatshëm të thonin të vërtetën për të na mbrojtur ne”, tha ai. “Pyes veten se çfarë do të kishte ndodhur me ne nëse nuk do të ishim larguar”, vazhdon Harry. “Gjithmonë e kam ndjerë se ishte një luftë për të cilën ia vlente të luftosh “, tha princi.