Nga Bota, 20 Shtator 2022, 17:39

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka humbur dhe pozon pa reçipeta

XING

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka

Emily Ratajkowski ka marrë sërish vëmendjen. Pas ndarjes së bujshme nga Sebastian Bear-McClard, të cilin e akuzoi për tradhti, Emily i është rikthyer pozave provokuese.

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka

Modelja 31-vjeçare ka pozuar pa reçipeta në fotot e fundit, duke fsheh gjoksin me duar.

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka

Emily u nda nga Sebastiani në korrik të këtij viti duke deklaruar se ai ishte tradhtues serial. Dyshja u martuan në shkurt të vitit 2018 dhe në vitin 2021 patën një djalë, Sylvester.

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka

Pak pas ndarjes Emily Ratajkowski i tregon ish-burrit çfarë ka