Nga Bota, 24 Nëntor 2022, 12:07

Ç'nuk thanë për njëri-tjetrin, Icardi dhe Wanda Nara pajtohen dhe shkojnë me pushime në Maldive

XING

Ç'nuk thanë për njëri-tjetrin, Icardi dhe Wanda Nara

Mauro Icardi dhe Wanda Nara janë pajtuar pas ndarjes së tyre të bujshme që u shoqërua me deklarata shumë të komentuara në media. Të dy po shijojnë një udhëtim romantik në Maldive.

Ç'nuk thanë për njëri-tjetrin, Icardi dhe Wanda Nara

Çifti duket se e kanë kapërcyer grindjen e tyre të fundit publike dhe nuk mund të ndalojnë së postuari për aventurat e tyre në rrjetet sociale.

Ç'nuk thanë për njëri-tjetrin, Icardi dhe Wanda Nara

Të dy kanë postuar foto nga Maldive duke marrë vëmendjen e të gjithëve. Wanda shfaqet e veshur me një bikini trupore rozë duke ngrënë akullore ndërsa Icardi siç duket është ai që bën fotot pasi ka postuar disa foto me aparat fotografik në dorë.

Ç'nuk thanë për njëri-tjetrin, Icardi dhe Wanda Nara

Në fotot e publikuara nga Wanda nuk kanë munguar as komentet me zemra nga Icardi.

Ç'nuk thanë për njëri-tjetrin, Icardi dhe Wanda Nara