Nga Bota, 1 Korrik 2022, 16:13

'Nuk ndihem mirë', Cardi B do t’i nënshtrohet operacionit

XING

'Nuk ndihem mirë', Cardi B do t’i nënshtrohet

Cardi B është gati t’i nënshtruar një operacioni. Lajmin e bëri të ditur vetë reperja përmes rrjeteve sociale. 29 vjeçarja zbuloi se do i nënshtrohet një operimi për të hequr dhjamin e tepërt në bark.

“Barku im është kështu që një kohë. Nuk është keq, por nuk më pëlqen shtesa që më është krijuar. Jam më e rënduar se më parë dhe nuk ndihem mirë për këtë, prandaj dua ta largoj”, u shpreh Cardi.

'Nuk ndihem mirë', Cardi B do t’i nënshtrohet

Reperja është duke punuar edhe për albumin e dytë i cili pritet të publikohet në vjeshtë.