Nga Bota, 10 Qershor 2022, 18:50

'Nuk ka pasur asnjë tradhti', Miqtë e Piques flasin për ndarjen e tij nga Shakira

XING

'Nuk ka pasur asnjë tradhti', Miqtë e Piques flasin për

Gerard Pique dhe Shakira i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre, pas 12 vitesh bashkë. Lajmi bëri një zhurmë të madhe në media teksa tashmë po përpiqen të zbulojnë se cila ishte arsyeja e vërtetë e ndarjes së çiftit. Thuhet se krisja erdhi pasi futbollisti e tradhtoi këngëtaren, por ndryshe thonë miqtë e futbollistit. 

'Nuk ka pasur asnjë tradhti', Miqtë e Piques flasin për

Gazetari Jose Antonio Aviles, i cili u shfaq në emisionin ‘Viva la Vida’ pasi foli me disa njerëz të afërt të Pique, tha: “Dikush shumë i afërt me Pique -n më ka siguruar se nuk ka pasur asnjë pabesi nga ana e tij”.

'Nuk ka pasur asnjë tradhti', Miqtë e Piques flasin për

“Ai është habitur për ndarjen dhe deklaratën që Shakira ka dërguar”, tregoi gazetari.

'Nuk ka pasur asnjë tradhti', Miqtë e Piques flasin për