Nga Bota, 2 Nëntor 2022, 14:38

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në fshehtësi të plotë (Video)

XING

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në

Miss Argjentina dhe Miss Puerto Rico kanë njoftuar se janë martuar në fshehtësi të plotë. Dy vajzat kanë zbuluar se kanë qenë prej dy vitesh të lidhura me njëra-tjetrën larg vëmendjes së të gjithëve. 

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në

Mariana Varela, 26, nga Argjentina dhe Fabiola Valentín, 22, nga Puerto Rico, u takuan për herë të parë në vitin 2020 kur përfaqësonin qarqet e tyre në konkursin Miss Grand International. Dy vajzat nuk kishin folur kurrë publikisht për raportin e tyre, përpos atij miqësor, prandaj ky lajm ka habitur jo pak rrjetin. 

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në

Mariana dhe Fabiola e kanë bërë të ditur lajmin me anë të një postimi në Instagram. Ato kanë publikuar një video 30 sekondëshe me disa nga momentet e tyre më të bukura, ashtu si dhe nga dasma. 

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në

"Pasi vendosëm ta mbanim lidhjen tonë private, i hapëm dyert në një ditë të veçantë. 28.10.22", kanë shkruar vajzat krahas videos. 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Fabiola Valenti?n ???? (@fabiolavalentinpr)

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në

Nuk e dinte askush për lidhjen e tyre, dy misset e njohura martohen në