Nga Bota, 30 Qershor 2022, 12:21

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare

XING

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare

Nikolo Zaniolo, sulmuesi i famshëm i Romës është kthyer në vëmendjen e mediave pas lajmeve se ai është në një lidhje me parukieren e njohur mes VIP-ave italianë, shqiptaren Kejdis Bardhi.

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare

Mediat rozë kanë publikuar foto nga momentet e tyre sëbashku, teksa po kalojnë pushimet në ishullin e Poncës, përballë brigjeve të Napolit.

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare

Në foto shfaqen të dy të përqafuar, duke lundruar me Jaht.

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare

Kejdis është 28 vjeç dhe shumë e njohur mes VIP-ave italianë ndërsa futbollisti është 22 vjeç dhe ka një djalë të vogël.

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare

Nicolo Zaniolo në lidhje me parukieren shqiptare