Nga Bota, 12 Prill 2022, 00:23

Nënë për herë të tretë, Britney Spears shtatzënë në moshën 40-vjeçare

XING

Nënë për herë të tretë, Britney Spears

Diva e muzikës, Britney Spears është shtatzënë në moshën 40-vjeçare. Lajmin e bukur e dha vetë ajo përmes rrjeteve sociale.

Nënë për herë të tretë, Britney Spears

"Humba shumë peshë për të shkuar në udhëtimin tim në Maui dhe tani i rifitova prapë. Thashë 'Oh Zot çfarë i ndodhi barkut tim?' Burri im tha 'Ke ngelur shtatzënë me ushqim'. Por unë bëra një test shtatzënie dhe mësova që do bëj një beb", shkroi Britney duke bërë të ditur se po kalon depresion perinatal dhe se do bëjë më shumë joga.

Nënë për herë të tretë, Britney Spears

Britney ka dy djem: Jaden dhe Sean, me ish-bashkëshortin e saj Kevin Federline. Ndërsa pret të bëhet nënë për herë të tretë me të fejuarin, Sam Asghari.

Nënë për herë të tretë, Britney Spears

Nënë për herë të tretë, Britney Spears

Nënë për herë të tretë, Britney Spears