Nga Bota, 6 Maj 2022, 11:36

Në pritje të ëmbël, Britney Spears pozon nudo

XING

Në pritje të ëmbël, Britney Spears pozon nudo

Britney Spears është rikthyer në Instagram pas një pause disa ditore, dhe menjëherë ka marrë vëmendjen. 

Në pritje të ëmbël, Britney Spears pozon nudo

Ylli i popit, e cila është në pritje të ëmbël, postoi foto duke pozuar tërësisht nudo, teksa të pasmet e saj i ka mbuluar me një emoji diamanti.

Në pritje të ëmbël, Britney Spears pozon nudo

Këngëtarja mban në dorë një qen duke mbuluar gjoksin dhe barkun e saj.

Në pritje të ëmbël, Britney Spears pozon nudo

“Nëse e do dikë lëre të lirë. Nëse e urren dikë lëre të lirë. Lëri të gjithë të lirë dhe merr një qen, njerëzit janë budallenj", shkruan Britney krah fotos. 

Në pritje të ëmbël, Britney Spears pozon nudo