Nga Bota, 5 Gusht 2022, 22:26

Në një lidhje dashurie? Selena Gomez kapet mat me producentin italian gjatë pushimeve (Foto)

XING

Në një lidhje dashurie? Selena Gomez kapet mat me producentin italian

Selena Gomez po përflitet se ka nisur një lidhje dashurie me producentin italian të filmave, Andrea Lervolino. Dyshja janë fotografuar të afërt me njëri-tjetrin në Positano, Itali.

Në një lidhje dashurie? Selena Gomez kapet mat me producentin italian

Ato kanë kaluar disa orë të mira në një jaht super luksoz, ose duke luajtur në ujë dhe notuar.

Në një lidhje dashurie? Selena Gomez kapet mat me producentin italian

Selena është shfaqur e lumtur, por ende nuk ka folur publikisht për marrëdhënien e saj me producentin.

Burimi: Page Six

Në një lidhje dashurie? Selena Gomez kapet mat me producentin italian

Në një lidhje dashurie? Selena Gomez kapet mat me producentin italian