Nga Bota, 19 Nëntor 2022, 19:54

Çmendet rrjeti pas fotos 'historike', Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi pozojnë së bashku

XING

Çmendet rrjeti pas fotos 'historike', Cristiano Ronaldo dhe

Legjendat e futbollit, Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi kanë pozuar së bashku duke “çmendur” fansat e tyre.

Dyshja shihen duke luajtur shah për markën e njohur “Louis Vuitton”. “Fitorja është një gjendje shpirtërore”, kanë shkruar futbollistët krahas fotos së përbashkët.

Çmendet rrjeti pas fotos 'historike', Cristiano Ronaldo dhe

Fansat e kanë konsideruar si moment historik bashkimin e dy rivalëve në fushë. “Fotoja më e bukur në histori”, “Historike”, “Dy legjendat”, "Fotoja e shekullit", "Ikonike",  janë vetëm disa nga komentet e tyre.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Leo Messi (@leomessi)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)