Nga Bota, 14 Shtator 2022, 15:58

'Më vjen keq, s'bëj asnjë foto', Dua Lipa bën reagimin e papritur ndaj fansave

XING

'Më vjen keq, s'bëj asnjë foto', Dua Lipa bën

Së fundmi është bërë virale një video e Dua Lipës teksa ndodhet në Rio De Janiero dhe ndalohet nga disa fansa të saj. Ata tentuan të bëjnë një foto, por Dua nuk pranoi.

'Më vjen keq, s'bëj asnjë foto', Dua Lipa bën

Me mirësjellje, ajo i tha se nuk mund të bëjë foto pasi po shijonte ditën me familjen e saj.

'Më vjen keq, s'bëj asnjë foto', Dua Lipa bën

“Më vjen shumë keq, nuk mund të bëj foto sepse po e kaloj ditën me familjen time. Më vjen mirë që ju njoha”, dëgjohet të thotë Dua.