Nga Bota, 4 Gusht 2022, 17:16

'Më shumë kënaqësi se famë', habit aktorja e njohur: Kam fjetur me 200 burra

XING

'Më shumë kënaqësi se famë', habit aktorja e

Në një intervistë për "Variety" aktorja e njohur, Jennifer Coolidge, ka zbuluar se ka fjetur me 200 burra pas rolit të saj në filmin e vitit 1999 “American Pie”. 60-vjeçarja ka treguar se filmi i dha më shumë kënaqësi se famë.

'Më shumë kënaqësi se famë', habit aktorja e

"Kam marrë shumë aksion seksual nga 'American Pie". Kishte shumë përfitime nga të realizuarit e atij filmi. Dua të them, janë rreth 200 njerëz me të cilët nuk do kisha fjetur kurrë", është shprehur Coolidge.

'Më shumë kënaqësi se famë', habit aktorja e

Deklarata e saj padyshim është komentuar shumë në rrjet dhe është bërë virale.

'Më shumë kënaqësi se famë', habit aktorja e

'Më shumë kënaqësi se famë', habit aktorja e

'Më shumë kënaqësi se famë', habit aktorja e