Nga Bota, 25 Prill 2022, 14:08

Më në fund: Çifti i njohur i showbizit martohen pas 10 vitesh fejesë

XING

Më në fund: Çifti i njohur i showbizit martohen pas 10 vitesh

Lojtari profesionist i golfit, Dustin Johnson është martuar me partneren e tij, modelen Paulina Gretzky. Dyshja kishin plot 10 vite të fejuar.

Më në fund: Çifti i njohur i showbizit martohen pas 10 vitesh

Johnson dhe Gretzky e kanë kurorëzuar dashurinë e tyre në martesë të shtunën. Ceremonia është mbajtur në fermën luksoze Blackberry në Tennessee, raporton “People”.

Më në fund: Çifti i njohur i showbizit martohen pas 10 vitesh

Çifti i sapomartuar kanë dy djem, Riverin 4 vjeçar dhe Tatum-in 7-vjeçar.

Më në fund: Çifti i njohur i showbizit martohen pas 10 vitesh

Më në fund: Çifti i njohur i showbizit martohen pas 10 vitesh

Më në fund: Çifti i njohur i showbizit martohen pas 10 vitesh