Nga Bota, 28 Shtator 2022, 01:03

Mbesa e Hande Erçel diagnostikohet me kancer, Kerem bën gjestin e veçantë

XING

Mbesa e Hande Erçel diagnostikohet me kancer, Kerem bën gjestin e

Aktorja e njohur turke, Hande Erçel po kalon një situatë të vështirë pasi mbesa e saj u diagnostikua pak ditë më parë me kancer. Pasi lajmi u bë publik në mediat turke, motra e Handes sqaroi për publikun se vogëlushja po kurohet.

Mbesa e Hande Erçel diagnostikohet me kancer, Kerem bën gjestin e

Ndërkohë raportohet se Handes po i qëndron pranë ish-partneri i saj Kerem Bursin. Edhe pse dyshja kanë disa muaj të ndarë, thuhet se Kerem ka shkuar me një buqetë me lule dhe ka ofruar ndihmën e tij.

Mbesa e Hande Erçel diagnostikohet me kancer, Kerem bën gjestin e

Deri tani nuk ka asnjë konfirmim se Hande dhe Kerem janë ribashkuar, por aktori po i ofron mbështetjen e tij, gjë është vlerësuar shumë.

Mbesa e Hande Erçel diagnostikohet me kancer, Kerem bën gjestin e

Mbesa e Hande Erçel diagnostikohet me kancer, Kerem bën gjestin e