Nga Bota, 2 Korrik 2022, 16:52

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

XING

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

Aktorja e njohur turke nga roli i "Rejhan", Ebru ?ahin ka kurorëzuar në martesë dashurinë me basketbollistin e kombëtares së NBA-së, Cedi Osman. 

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

Çifti kanë mbajtur një ceremoni intime në Ohër, Maqedoni, aty ku është edhe vendlindja e basketbollistit.

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

Ata kishin ftuar vetëm familjarët dhe miqtë e ngushtë.

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

Ebru kishte veshur fustan të veçantë nusërise, me kapele e flokët gërsheta ndërsa Cedi kishte veshur një kostum ngjyrë bezhë.

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

Ebru u bë e njohur në Shqipëri me rolin e “Rejhan”.

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit

Martohet 'Rejhan', pamjet nga dasma në liqenin e Ohrit