Nga Bota, 11 Maj 2023, 17:33

Martohet në fshehtësi këngëtarja e njohur

XING

Martohet në fshehtësi këngëtarja e njohur

Këngëtarja australiane Sia u martua me të dashurin Dan Bernad në një ceremoni romantike me qirinj në Villa Olivetta të Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana në Portofino, Itali, gjatë fundjavës, sipas revistës People.

Martohet në fshehtësi këngëtarja e njohur

Gazeta përmendi se gjatë ceremonisë ishin të pranishëm gjithsej gjashtë të ftuar, duke përfshirë nusen dhe dhëndrin.

Martohet në fshehtësi këngëtarja e njohur

Sia kishte veshur një fustan sirenë me dantella, ndërsa bashkëshorti i saj zgjodhi një smoking me ngjyrë të çelur me një këllëf mëndafshi dhe papion.

Martohet në fshehtësi këngëtarja e njohur

Çifti e ka mbajtur të fshehtë lidhjen e tyre. Deri më sot, ata kanë postuar vetëm një foto në Instagram të tyre së bashku.

Martohet në fshehtësi këngëtarja e njohur