Nga Bota, 20 Mars 2023, 01:21

'Mami të dashuron, babi bëhet xheloz', Luizi i kthen përgjigjen epike fanses

XING

'Mami të dashuron, babi bëhet xheloz', Luizi i kthen

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa qëndronin në dhomën surprizë. Por një nga mesazhet që ra në sy ishte prej një vajze, e cila i tha Luizit se mamaja e saj e dashuron dhe babai bëhet xheloz.

"Mami të dashuron, babi xhelozon", shkruante fansja.

'Mami të dashuron, babi bëhet xheloz', Luizi i kthen

"Mamin e respektoj, babin tënd e du fort", i tha Luizi.

'Mami të dashuron, babi bëhet xheloz', Luizi i kthen