Nga Bota, 9 Prill 2022, 17:28

Lajmi i ëmbël/ Këngëtari i njohur qenka bërë baba për herë të tretë dhe ne nuk dinim gjë

XING

Lajmi i ëmbël/ Këngëtari i njohur qenka bërë baba

Këngëtari i njohur Chris Brown është bërë baba për herë të tretë në muajin Janar të këtij viti. Ndonëse me vonesë, lajmin e ka bërë të ditur vetë ai, me anë të një postimi në Instagram.

Lajmi i ëmbël/ Këngëtari i njohur qenka bërë baba

Partnerja e tij, modelja Diamond Brown ka sjellë në jetë një vajzë, e cila së fundmi ka festuar 3 mujorin e lindjes.

Lajmi i ëmbël/ Këngëtari i njohur qenka bërë baba

Chris ka publikuar në rrjete sociale një foto shumë ëmbël të vogëlushes, të cilës i kanë vendosur emrin Lovely Symphani.

Lajmi i ëmbël/ Këngëtari i njohur qenka bërë baba

Lajmi i ëmbël/ Këngëtari i njohur qenka bërë baba

Lajmi i ëmbël/ Këngëtari i njohur qenka bërë baba