Nga Bota, 28 Gusht 2022, 16:40

Konfirmuan lidhjen, e dashura i bën dedikimin romantik Karim Benzemas

XING

Konfirmuan lidhjen, e dashura i bën dedikimin romantik Karim Benzemas

Sulmuesi i Real Madridit, Karim Benzema e mbylli sezonin duke fituar për herë të pestë ‘Ligën e Kampionëve’, ‘La Ligën’, 44 gola dhe sezonin e ri e nisi me një çmim madhështor duke u shpallur ‘Lojtari i vitit’ nga UEFA.

Konfirmuan lidhjen, e dashura i bën dedikimin romantik Karim Benzemas

Në këtë moment kaq të rëndësishëm, partnerja e tij e re modelja Jordan Ozuna i ka bërë një dedikim romantik sulmuesit francez. “Shumë krenare për ty”, i ka shkruar ajo në një postim në Instagram ndërsa ai ka replikuar me emojin e një zemre të bardhë.

Konfirmuan lidhjen, e dashura i bën dedikimin romantik Karim Benzemas

Lidhja e tyre u zbulua në fillim të verës së këtij viti kur Benzema u fotografua në jaht me bukuroshen. 

Konfirmuan lidhjen, e dashura i bën dedikimin romantik Karim Benzemas

Pasi fotot e tyre bënë xhiron e rrjetit vet modelja ndau në rrjetet sociale një postim në krahët e Benzema duke konfirmuar lidhjen.

Konfirmuan lidhjen, e dashura i bën dedikimin romantik Karim Benzemas

Konfirmuan lidhjen, e dashura i bën dedikimin romantik Karim Benzemas