Nga Bota, 9 Dhjetor 2022, 19:16

E trishtë/ Këngëtarja e njohur në zi, djali i saj gjendet i vdekur në shtëpi

XING

E trishtë/ Këngëtarja e njohur në zi, djali i saj gjendet i

Këngëtarja me famë botërore Tina Turner është në zi. Djali i saj, Ronnie është ndarë nga jeta në moshën 62-vjeçare. Ai është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij në Los Anxhelos.

"DailyMail" raporton se Ronnie është gjetur nga fqinjët. Shkaku i vdekjes nuk është bërë ende i ditur dhe mbetet e paqartë nëse vdekja e tij ishte e lidhur me diagnozën e mëparshme të kancerit. 

E trishtë/ Këngëtarja e njohur në zi, djali i saj gjendet i