Nga Bota, 31 Tetor 2022, 16:21

Këngëtarja e njohur bëhet për herë të katërt nënë e një vajze

XING

Këngëtarja e njohur bëhet për herë të katërt

Këngëtarja e njohur, Jamelia është bërë nënë për herë të katërt. 41-vjeçarja ka sjellë në jetë një tjetër vajzë.

Këngëtarja e njohur bëhet për herë të katërt

Jamelia e quajti të pasurit e katër vajzave si ‘dhuratat më të mira’, pavarësisht se lindja nuk ishte aspak e lehtë. Këngëtarja tha për revistën Hello! se kishte nevojë për një operacion urgjent cezarian në javën e 36-të.

Këngëtarja e njohur bëhet për herë të katërt

Jamelia ka tre vajza Teja, 21-vjeçe,  Tiani, 17-vjeçe dhe True, 4-vjeçe.