Nga Bota, 4 Gusht 2022, 17:05

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të parë

XING

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë

Këngëtarja e njohur e hitit "Bleeding love", Leona Lewis është bërë nënë për herë të parë. Leona ka sjellë në jetë një vajzë dhe e ka Carmel Allegra. 

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë

Këngëtarja, 37-vjeçare e ka dhënë lajmin në Instagram duke postuar një foto me vogëlushen.

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë

"E vogla jonë Carmel Allegra erdhi në jetë më 22.7.22", shkruan Leona. 

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë

Këngëtarja dhe bashkëshorti i saj, balerini dhe koreografi Dennis Jauch janë bashkë prej më shumë se një dekadë.

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë