Nga Bota, 10 Qershor 2022, 14:33

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?

XING

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?

Në episodin e fundit të “The Kardashians” Kendall Jenner ka lënë të kuptohet se është gati për të qenë nënë.

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?

Ajo ndodhej në një dyqan me rroba për fëmijë së bashku me motrën e saj, Khloe Kardashian, teksa i ka thënë: O zot i madh, të jem në një dyqan bebesh ndihet si më reale për mua këto ditë. Sikur po vjen dita dhe për mua, e kupton?

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?

Kujtojmë se Kendall është prej kohësh në një lidhje dashurie me Devin Booker.

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?

Kendall Jenner, nënë për herë të parë?