Nga Bota, 22 Shkurt 2023, 01:33

Kate Middleton i gjuan në të pasme princit William, video po bën xhiron e rrjetit

XING

Kate Middleton i gjuan në të pasme princit William, video po bën

Të gjithë janë shtangur me gjestin e Princeshës Kate në tapetin e kuq të BAFTA me Princin William. Ndërsa familja mbretërore kalonte pranë, Kate i dha William, një goditje në të pasme.

Kate Middleton i gjuan në të pasme princit William, video po bën

Fansat e familjes mbretërore e morën me sportivitet gjestin e bërë nga princesha.

Njëri shkroi në Instagram: “Më pëlqen sa të lumtur janë, ishin dhe ndoshta do të jenë edhe më shumë.

“Vërtet një gjë e mirë në ditët e sotme! Bota ka nevojë për më shumë buzëqeshje.”

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine)