Nga Bota, 2 Nëntor 2022, 17:38

Kapen bashkë prezantuesja dhe futbollisti i njohur, çifti më i ri i showbizit

XING

Kapen bashkë prezantuesja dhe futbollisti i njohur, çifti më i

Tashmë është zyrtare. Prezantuesja italiane Diletta Leotta dhe futbollisti gjerman Loris Karius janë në një lidhje. Çifti është fotografuar duke u puthur në një restorant të famshëm luksoz në Milano.

Kapen bashkë prezantuesja dhe futbollisti i njohur, çifti më i

Të dy ishin takuar vetëm pak javë më parë në Londër në një darkë me miq të përbashkët. Një ditë më vonë, Karius kishte fluturuar në Itali për ta takuar Dilettan.

Kapen bashkë prezantuesja dhe futbollisti i njohur, çifti më i

Kujtojmë që Diletta Leotta, ka qenë e lidhur me aktorin turk, Can Yaman. Dyshja kishin planifikuar martesën, por u ndanë.